Sivu 1/1
Akkukotelo
Lähetetty: 13 Huhti 2008, 15:46
Kirjoittaja Brothersilver
Vanin alla oleva akkutelinesysteemi alkaa olemaan aika mätä ja joku kaunis päivä akku ottaa ja putoaa tielle. Voishan tollasen telineen itsekin väännellä mutta ajan puuttessa pitää tiedustella josko joku olisi nähnyt sellaisia myytävän jossain? Haluaisin myös pitää pelin mahd. orginaalina.
Re: Akkukotelo
Lähetetty: 13 Huhti 2008, 19:06
Kirjoittaja keikka
eikös olisi parempi laittaa samantien sisälle penkin taakse.
Re: Akkukotelo
Lähetetty: 14 Huhti 2008, 08:12
Kirjoittaja voittol
No minä tehin 1mm ruostumattomasta ,alle uuden telineen ja pari kolme vuotta se siellä on repeämättä optimaa kannatellut.Silloin ajattelin että näitä kun tekis monta ja sitte myis niin varmaan rahaa tulis, nyt jo olis eka kiinnostunu ?

Re: Akkukotelo
Lähetetty: 14 Huhti 2008, 21:14
Kirjoittaja cheyenne
Brothersilver kirjoitti:Vanin alla oleva akkutelinesysteemi alkaa olemaan aika mätä ja joku kaunis päivä akku ottaa ja putoaa tielle. Voishan tollasen telineen itsekin väännellä mutta ajan puuttessa pitää tiedustella josko joku olisi nähnyt sellaisia myytävän jossain? Haluaisin myös pitää pelin mahd. orginaalina.
Onhan noita ainakin southwest-tradella purettuja myynnissä,. Rautakumpukin voisi myydä...
Ai joo... Onhan minullakin yksi ylimääräisenä ja irti... (akku siirretty penkin taakse).
Re: Akkukotelo
Lähetetty: 17 Helmi 2014, 01:23
Kirjoittaja gona84
Minkälainen hässäkkä tuo akkukotelo G20:sen alla on? nopeella vilkaisulla ei mulle auennut tuo kotelon toiminta-periaate kun oli niin shaissen peitossa, ja pimiä taas kerran.
Eli miten se kotelo aukee ja miten se akku otetaan sieltä pois

Kuva olis kiva nähdä, jos jollakin olis irrallisena kyseinen boksi.