Sivu 1/1

joku skelen hydro boosteri

Lähetetty: 21 Elo 2010, 16:25
Kirjoittaja pertsa
haloo onko tietoo tollasesta jostain hydraboosterista näyttäis että tehostajan öljyt karkaa mäelle sitä kautta... onko tohon härpäkkeeseen jotain korjaus sarjaa vai koko käikäle uusiks?????? ja keksintö missä ongelma olis nii on -97 g30 vani!!!! tik tak etukäteen vastauksista.

Re: joku skelen hydro boosteri

Lähetetty: 21 Elo 2010, 19:47
Kirjoittaja BUMBA
soita maanantaina loimaalle,jos en väärin muista niin saa korjaus sarjan!siis us.center......

Re: joku skelen hydro boosteri

Lähetetty: 22 Elo 2010, 14:50
Kirjoittaja cfh
On muuten sitten AIVAN ihana palikka irroittaa!!! Suosittelen käyttämään paineilmaräikkää!!!

Re: joku skelen hydro boosteri

Lähetetty: 23 Elo 2010, 22:17
Kirjoittaja mosanbik
ei mikään mahoton kun laittaa nivelen hylsyn ja jatkon väliin. tosin ei se mikään mukava puretteva ole sittenkään mutta helpottaa

Re: joku skelen hydro boosteri

Lähetetty: 24 Elo 2010, 10:31
Kirjoittaja Express Van
No ei se nyt mikään mahoton homma ole, jos kyseessä "uudempi" malli. Keväällä yritin sitä korjaussarjaa löytää, mistään ei ainakaan silloin saanut. Uus tehostin jotain reilu neljäsataa.

Re: joku skelen hydro boosteri

Lähetetty: 24 Elo 2010, 19:30
Kirjoittaja cfh
Express Van kirjoitti:No ei se nyt mikään mahoton homma ole, jos kyseessä "uudempi" malli. Keväällä yritin sitä korjaussarjaa löytää, mistään ei ainakaan silloin saanut. Uus tehostin jotain reilu neljäsataa.
Southwesttradessa -95 Subbbariin 467e. Tuskin se hinta tosta kauheasti heittää...

Re: joku skelen hydro boosteri

Lähetetty: 26 Elo 2010, 21:04
Kirjoittaja Express Van
Juu, melkolailla sama, otin US-Partsilta kun niillä oli hyllyssä.