Yleinen kiitos teille
Lähetetty: 11 Heinä 2011, 21:23
Olimme kesäloma matkalla viikko sitten sunnuntaina kun laatikosta tuli öljyt pihalle Konneveden tienoilla.Onneksi jollainlailla viisaana olin ottanut vtcf:n jäsenrekisterin matkaan ja sainkin ekat avut Kylmä-Mikalta(Kiitos öljystä ja kivasta rupattelu hetkestä) ja matka pääsi jatkumaan Kuopioon jossa huomasin että vieläkin öljyä vuotaa.Sitten soitto Bumballe joka soitti Willelle jotka otti asiakseen hoitaa autoni kuntoon(Kiitos soitteluista ja henkisestä tuesta)sekä lukuisille muillekin henkilöille joiden nimiä en enään muista KIITOS OIKEIN PALJON ja erityisesti Kuopion matkahuollon Shellin kavereille Jerelle ja Tuomolle jotka auton korjasivat ja jos joku ne tuntee niin vois välittää mun puh.numeron(044 35 02 301) heille kun tuntuu että meni vähän halvalla tuo korjaus ja tahtoisin hieman enemmän maksaa siitä...siinä onnen huumassa kun sain auton kuntoon en sitä huomannut.Että on se vain hienoa ajella vanilla ja olla vannari karavaanari
Saatiin koko kesäloma suunnitelma läpi vaikka ensin tuntui että Kuopiosta lähdetään kotia kohti.Meni muuten Bumba kaljotteluksi Kankaanpäässä ja siksi ei tullut lähdettyä kyläilemään.
Saatiin koko kesäloma suunnitelma läpi vaikka ensin tuntui että Kuopiosta lähdetään kotia kohti.Meni muuten Bumba kaljotteluksi Kankaanpäässä ja siksi ei tullut lähdettyä kyläilemään.