astro koelauta
astro koelauta
kuinka prkl lähtee irti tuo koelauta kun olen purkanu mittaristo hanskalokero?että sais tuon kopanauki että pääsee konehuoneesee käsiksi?
Re: astro koelauta
Onpas selkeätä tekstiäastrovan kirjoitti:kuinka prkl lähtee irti tuo koelauta kun olen purkanu mittaristo hanskalokero?että sais tuon kopanauki että pääsee konehuoneesee käsiksi?
Kuvahan kertoisi enemmän kuin miljoona sanaa, mutta konekopanhan saa irti kun ottaa hanskalokeron irti ja konehuoneen puolelta avaa kaksi pulttia. Jos sulla on manuaali tallella niin siitä löytyy niitä kuviakin!! Ite koppa ei ole kiinni kuin sisältä kahdella pannalla ja konehuoneesta niillä pulteilla. Pultteja ei meinaa huomata kovin helposti, mut ne löytyy aika ylhäältä ja takaa moottorin päältä.
Re: astro koelauta
joo irti on:Dnyt vielä kun löytää vian käyntiin
Re: astro koelauta
Joko käy.....jos päästäs kaupoilleastrovan kirjoitti:joo irti on:Dnyt vielä kun löytää vian käyntiin
Chevy antaa kaiken elämänsisällön armottomasta v*tutuksesta orgasmeihin.